Terug naar Leden

(Jeugd) scheidsrechterschema

(Jeugd)scheidsrechters 1e helft zaalseizoen 2018-2019

          Scheidsrechter(s) Scheidsrechters Begeleider
zaterdag 27-10-2018 10:00 Victoria O E1 DTS ’48 E2 Jara en Maaike Bas
  27-10-2018 10:55 Victoria O D2 Spartanen D3 Dena en Maureen Bas
  27-10-2018 11:40 Victoria O D1 Vrone D2 Britt en Joëlle Bas
  27-10-2018 12:25 Victoria O C3 Vido C2 Irma  
             
zaterdag 3-11-2018 10:00 Victoria O F1 Hauwert F1 Lenny en Sonia Bas
  3-11-2018 10:45 Victoria O D2 Hauwert D3 Bente en Noa Bas
  3-11-2018 11:30 Victoria O C2 Vido C2 Theo  
  3-11-2018 12:30 Victoria O C1 Valken C1 Eline  
             
zaterdag 10-11-2018 10:00 Victoria O E1 Quick E1 Jara en Maaike René
  10-11-2018 10:55 Victoria O D1 SEW D3 Noa en Bente René
  10-11-2018 11:40 Victoria O C3 Vido C3 René  
             
Zaterdag 17-11-2018 10:00 Victoria O F1 St George F2 Caelinn en Lien René
  17-11-2018 10:45 Victoria O D2 Graftdijk D1 Maureen en Dena Isa
  17-11-2018 12:30 Victoria O C1 Tornado C1 Isa  
  17-11-2018 13:30 Victoria O C2 VVW C3 Irma  
             
zaterdag 24-11-2018 11:00 Victoria O D1 Valken D1 Britt en Joëlle Bas
  24-11-2018 11:45 Victoria O C3 Spartanen C1 Bas  
             
Zaterdag 1-12-2018 10:00 Victoria O F1 Excelsior F1 Roos en Meiz Danielle
  1-12-2018 10:45 Victoria O D2 SSV/Sporting S D1 Bente en Noa Danielle
  1-12-2018 12:30 Victoria O C1 Niedorp C1 ??  
  1-12-2018 13:30 Victoria O C2 Westfriezen C2 Theo  
             
Zterdag 8-12-2018 10:00 Victoria O F1 SSV/Sporting S F1 Lenny en Sonia Bas
  8-12-2018 10:45 Victoria O E1 Hauwert E2 Jara en Maaike Bas
  8-12-2018 11:40 Victoria O D1 VVW D2 Maureen en Dena Bas
  8-12-2018 12:25 Victoria O C1 VZV C2 Theo  
  8-12-2018 13:25 Victoria O C3 SC Dynamo C1 Bas  
             
Zaterdag 15-12-2018 10:00 Victoria O D2 VVW D4 Britt en Joëlle Bas
  15-12-2018 10:45 Victoria O C2 DTS ’48 C1 Irma  
             
Zaterdag 5-1-2019 15:00 Victoria O E1 Valken E2 Jara en Maaike René
  5-1-2019 15:55 Victoria O D2 Quick D1 Bente en Noa René
             
Zondag 6-1-2019 10:00 Victoria O D1 Westfriezen D3 Naomi Romana
  6-1-2019 10:45 Victoria O C3 DSO C2 Isa  
             
Zaterdag 12-1-2019 15:00 Victoria O F1 SEW F3 Roos en Meiz Danielle
  12-1-2019 15:50 Victoria O C2 Zaanstreek C1 Eline  
             
Zondag 13-1-2019 10:00 Victoria O C1 DSO C1 Isa